I v případě herních stolů řeší každý uživatel problém s množstvím kabelů, které často překáží, ale pro fungování počítače a příslušenství jsou nezbytné. Není nic horšího, než když v zápalu boje zavadíte nohou o kabel např. od myši nebo klávesnice a než ho zapojíte zpátky, v podstatě pro vás hra skončila.

Uschování kabelů

Ideální stav je, když kabely volně nevisí z desky stolu a nemotají se pod nohy. K tomuto problému přistupují výrobci herních stolů různě. E-Blue přidává u vybraných modelů na spodní stranu desky síťku, kam lze přebytečné kabely uschovat. Kovové přihrádky na zadní straně stolu pod deskou nabízí např. výrobci Ultradesk nebo Genesis. Pokud stoly nemají přímo přihrádku na kabely, snaží se výrobci se stoly dodávat alespoň samolepicí držáky na kabely, které si můžete nalepit na spodní desku stolu v místě, kde potřebujete.

Herní stůl E-Blue EGT574
Herní stůl Ultradesk Invader

Průchodka na kabely

Problémem může být také množství kabelů na desce stolu. Přeci jen kabely vedou od monitoru, klávesnice, myši, reproduktorů, sluchátek atd. Proto i výrobci herních stolů vyvrtávají do desky průchodky na kabely, jako tomu bývá u stolů kancelářských. S průchodkou na kabely se můžete setkat u herních stolů DXRACER, Genesis, Ultradesk, Marvo. Přes tuto průchodku pak můžete všechny kabely vyvést pod desku stolu. V případě, že si kabely nebudete chtít touto cestou uspořádat, doporučujeme využít volnou průchodku např. pro bezdrátovou nabíječku do stolu.

Herní stůl Marvo DE-03